WwW.PgLZoNe.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

WwW.PgLZoNe.Ro

THE New Era - COME AND JOIN US !
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cerere admin - aNd

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
aNd

aNd


Numarul mesajelor : 2
Localisation : alba iulia
Data de inscriere : 01/09/2007

Cerere admin - aNd Empty
MesajSubiect: Cerere admin - aNd   Cerere admin - aNd Icon_minitimeSam Sept 01, 2007 1:32 pm

ash vrea sa am admin iara pe srv...recunosc damaGe...am greshit. Am avut admin prea rpd, shi de aceea, nu am stiut adminii (credeam k admini is numa cei din clanu QuaD). Ash vrea sa am iara admin...sa stiti k joc destul de mult pe srv,,,shi luna asta, cred k o sa fiu in primii 3... Joc cel putin 1:30/pe zi. O zi faina
Sus In jos
dennisss




Numarul mesajelor : 26
Localisation : dust2,Uneori snow ca ma dau cu placa
Data de inscriere : 28/06/2007

Cerere admin - aNd Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin - aNd   Cerere admin - aNd Icon_minitimeJoi Sept 06, 2007 2:14 pm

cand ajungi pe locu 1 primesti admin ! bft
Sus In jos
JokkeR
Admin



Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 25/06/2007

Cerere admin - aNd Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin - aNd   Cerere admin - aNd Icon_minitimeSam Sept 08, 2007 2:08 pm

Deci lasam pe damaGe sa decida cine si cum cum va primi admin....in rest bft all
Sus In jos
damaGe
Admin



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 25/08/2007

Cerere admin - aNd Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin - aNd   Cerere admin - aNd Icon_minitimeJoi Sept 13, 2007 7:21 pm

NU SUNT DEACORD CU ACEST FEL DE A IMPARTI ADMIN. sa va intre bine in cap ... cei care va tot dati mari admini si de fapt .... dar sa nu mai deschidem subiectul ... NU SE DA ADMIN PE BAZA TE TOP 10 sau 15. in functie de atitudine, de comportament pe server si de felul cum e "inghitit" de alti admini si alti jucatori ... va primi admin. ADMINUL nu se da pt fiecare persoana in parte, se va face o lista si dupa o perioada de timp care poate varia intre 1 luna si 3 luni se vor adauga litere la acces. asa ca deniss te rog frumos lasa`ma sa`mi fac treaba ... te cam bagi aiurea in seama, esti prea guraliv ...stai in banca ta si am sa stau si eu in a mea ...
Sus In jos
dennisss




Numarul mesajelor : 26
Localisation : dust2,Uneori snow ca ma dau cu placa
Data de inscriere : 28/06/2007

Cerere admin - aNd Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin - aNd   Cerere admin - aNd Icon_minitimeVin Sept 14, 2007 8:11 am

daca stai bine sa te gandesti, ca sa ajungi pe loc-ul 1, trebuie sa ai si vechime, sa joci mult, si daca joci mult si bine, jucatorii te accepta ca si un jucator bun, adminii iti vin deodata prieteni, respecta regulile pt ca este constient ca vrea admin, si asa e tot bine....deci damage eu am spus in 6 cuvinte ce tu ai scris in o pagina...am scris mai pe scurt...si imi fac treaba ca admin...daca tu nu m-ai vazut asta nu iti da drept-ul sa ma judeci !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere admin - aNd Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin - aNd   Cerere admin - aNd Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere admin - aNd
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin tqz
» Cerere admin - MuRDeR
» Cerere admin-Silver
» Cerere admin - r3nqu1zZ
» cerere admin Rayo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WwW.PgLZoNe.Ro :: .::Serverele PglZone::. :: Quad2.PglZone.Ro-
Mergi direct la: