WwW.PgLZoNe.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

WwW.PgLZoNe.Ro

THE New Era - COME AND JOIN US !
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 as avea sugestie...

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
unique




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 04/08/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeSam Aug 04, 2007 10:20 pm

din punctul meu de vedere as face in sectiunea fiekrui
server 2 subsectiuni:cereri admine si cereri unban...
Sus In jos
MeTaX
Admin
MeTaX


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/06/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeLun Aug 06, 2007 2:09 pm

o sa fak cand o sa am timp :-j
Sus In jos
http://pglzone.123.st
JokkeR
Admin



Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 25/06/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeMier Aug 08, 2007 2:25 pm

Dap unique se face si asta....doar ca va fi doar QuaD2.PglZone.Ro (ms de idee)....Mai poti veni cu idei ..folositoare...bft
Sus In jos
dennisss




Numarul mesajelor : 26
Localisation : dust2,Uneori snow ca ma dau cu placa
Data de inscriere : 28/06/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeSam Aug 11, 2007 3:10 pm

alta sugestie......am vazut ca pe quad2 sunt admini care joaca jalnic....si aia dau kick si ban degeaba.....ar trebui sa se dea admin la jucatorii cat de cat buni.....
Sus In jos
JokkeR
Admin



Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 25/06/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeLun Aug 13, 2007 10:53 pm

Dap denis....asas o sa fac...ca asta am remarcat si eu ....10x...
Sus In jos
damaGe
Admin



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 25/08/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 12:29 pm

ne ocupam de adminii care nu`si fac treaba cum ar fi normal, si fiecare va fi sanctionat in functie de ce greseli face !!
Sus In jos
JokkeR
Admin



Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 25/06/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 7:18 pm

Deci damage Inc. se va ocupa de adminii de pe serv....are ceva mai multa expierienta de admin ca mine...si e mult mai bun in joc...asa ca el poate aprecia...mult mai bine ca mine...care merita admin/marire/stergere/banare.......Eu zic ca va face treaba buna....si sper sa se rezolve repede cu ei...ca m`am saturat de plangeri:((
Sus In jos
damaGe
Admin



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 25/08/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeJoi Sept 06, 2007 2:03 pm

terminati si nu va mai plangeti ca niste copii .. incercati sa fiti mai maturi in gandire, eu decid cine primeste admin, i se mareste accesul iar cu cei care nu respecta regulile vor fi sanctionati,daca sunt admini li se va micsora accesul, iar daca sunt clienti normali -> banip pe o perioada de timp .. depinde cat de grava a fost fapta ... sa va fie clar .. !!!
Sus In jos
dennisss




Numarul mesajelor : 26
Localisation : dust2,Uneori snow ca ma dau cu placa
Data de inscriere : 28/06/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeVin Sept 07, 2007 11:02 am

aa...deci tu mi-ai facut slot din god atunci cand am facut "rush" =))
fara suparare frate dar daca erai tu sa ma contactezi pe mess sa iti explic unde este rush si unde nu !
Sus In jos
damaGe
Admin



Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 25/08/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeVin Sept 07, 2007 5:28 pm

am sa vad cum fac sa va dau o pagina de net ... unde veti gasi poze cu limitele de push de pe harti ... si apoi sa vedeti ca va dati mari jucatori .. si nu stiti nici limitele ... asa ca ... -> ia`ti blana si cara`te ... Wink
Sus In jos
JokkeR
Admin



Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 25/06/2007

as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitimeSam Sept 08, 2007 1:09 am

Deci....fara suparare la toti adminii si chiar cei din QuaD^TeaM-..... Care nu respecta regula de "PUSH" (din admin in slot si din slot in player!)Sa va fie clar....asta!...Asa ca bft la invatzat regulile
Sus In jos
Continut sponsorizat





as avea sugestie... Empty
MesajSubiect: Re: as avea sugestie...   as avea sugestie... Icon_minitime

Sus In jos
 
as avea sugestie...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ca dic.....sugestie !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WwW.PgLZoNe.Ro :: .::Diverse::. :: Sugestii-
Mergi direct la: